דלגו לתוכן
PEPLUM COLLECTION ❤️ WE'RE ON AIR Write an important announcement here

מדיניות משלוחים

 אספקה והובלת המוצרים - ישראל

שליח עד הבית – בין 1-5 ימי עסקים – 29 ש”ח (חינם בהזמנות מעל 399 ש”ח)
*הזמנים לעיל לא כוללים עד 2 ימי אריזה מיום אישור העסקה ע”י חברת האשראי.
בתקופת החגים זמני האריזה הינם עד 3 ימי עסקים
 • לאור המצב יתכנו עיכובים מעבר ל-5 ימי עסקים בזמני אספקה.
  *מארז אופנתי ומיוחד יישלח בהזמנות מעל 350 ש”ח ועד גמר המלאי.
  *זמני משלוח מפורטים מעלה וכוללים ימי עסקים בלבד: ימים א-ה, לא כולל שישי, שבת וחג.
  *משלוח עד הבית – משלוחים מפוזרים בין השעות 8:00-18:00. שליח מטעמנו יצור עמך קשר לפני הגעה. במידה והינך במקום עבודה וברצונך שהחבילה תגיע לשם יש לציין את הפרטים בכתובת למשלוח.
  *משלוח עד הבית ליישובים מרוחקים (רמת הגולן, אילת וים המלח, יהודה ושומרון והאיזור, וישובים מעבר לקו הירוק) יכול להתעכב מעבר ל4 ימי עסקים. (+2 ימי עסקים לאריזה).
  *חשוב לציין כי אין אנו יכולים לקחת אחריות על עיכובים ע”י חברות השילוח (ישראל, שירות שליחים).
  *במידה וחברת השליחויות אינה מגיעה לכתובת שציינת, אנו ניצור איתך קשר למציאת פתרון חלופי.

 אספקה והובלת המוצרים - חוץ לארץ

 • האתר יספק למשתמש רק מוצרים אשר שולמו במלואם כאמור לעיל, בתנאי שבבעלות המשתמש כרטיס אשראי תקף שהונפק ע”י אחת מחברות האשראי ושניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
 • המוצר יסופק לכתובת שהמשתמש הקליד בעת ההזמנה, תוך המועד אשר יקבע בעת ההזמנה.
 • האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו, לרבות אך לא רק, שביתות, השבתות, אסונות טבע, עיכובים, תקלות במערכת המחשוב וכדומה.
 • תקנון הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את המשתמש.
 • בכל מקום בו נקבע זמן בימים לאספקת המוצר הרי שמדובר ב”ימי עסקים” (בימים א עד ה לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
 • זמני אספקת המוצר ועלות השילוח, לפי בחירת המשתמש הינם כדלקמן:
  • שליח עד הבית/ תיבת דואר – בין 1-21 ימי עסקים – 99 ש”ח
  הזמנים לעיל לא כוללים עד 2 ימי אריזה מיום אישור העסקה ע”י חברת האשראי.
  משלוח עד הבית – משלוחים מפוזרים בין השעות 8:00-18:00. שליח מטעמנו יצור עמך קשר לפני הגעה. במידה והינך במקום עבודה וברצונך שהחבילה תגיע לשם יש לציין את הפרטים בכתובת למשלוח.מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.
 • לא נקבע מועד לאספקת המוצר הוא יסופק בתוך פרק זמן של 3-4 שבועות מזמן אישור התשלום על ידי חברת האשראי.
 • במידה והמוצר לא הגיע לכתובת המשתמש בתוך המועד שנקבע בעת ההזמנה ו/או בחלוף ארבעה שבועות ממועד אישור התשלום, יפנה המשתמש באופן מיידי לשירות לקוחות באתר או בדואר אלקטרוני: info@toppatsu.com. במידה והמשתמש לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר לאחר מועד האספקה ותלונתו תתברר כמוצדקת, הוא יהיה זכאי לבטל את ההזמנה והאתר יזכה את המשתמש בסכום ששולם על ידו עבור המוצר בכפוף לאישור חברת המשלוחים בנוגע לתלונת המשתמש.
 • במידה והמוצר לא הגיע לכתובת המשתמש עד 21 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה, חלה עליו החובה לפנות באופן מיידי לשירות לקוחות באתר או בדואר אלקטרוני: info@toppatsu.com, על מנת ליידע את הנהלת האתר בדבר העיכוב. היה ולא הודיע המשתמש על העיכוב האמור, לא תהיה בידו האפשרות לטעון לעיכוב בהגעת המוצר ויום קבלת ההזמנה לצרכי החלפות והחזרות, יהיה זה שכתוב בספרי הנהלת האתר.
 • האתר ו/או מי מנציגיו יהיה רשאי לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.
חלק עליון חלק עליון